Відбулася територіальна учнівська конференція

Дата: 14.03.2024 15:29

Сьогодні у нашій школі - історично важливому місці у процесі творення історії - відбулася територіальна учнівська конференція з нагоди 85-ї річниці Карпатської України та 150-річчя з дня народження президента цієї новоствореної держави Августина Волошина.

Учасники заходу мали нагоду послухати майже 20 науково-історичних доповідей та почерпнути для себе нову цікаву інформацію, натомість поділившись із колегами своїми знаннями.

Розпочалася конференція звучанням Гімну України, а після вступного слова модератора Наталії Проколів, вчительки історії, присутні переглянули хореографічну постановку "Народ мій є, народ мій завжди буде..." від учениць школи.

Відтак власне і почалися виступи доповідачів. Надзвичайно корисні та актуальні, пізнавальні та повчальні, за що спасибі кожному учаснику сьогоднішнього заходу.