Наші "джурівські" перемоги!

Дата: 11.05.2023 15:30

Сьогодні, 11 травня, відбулося урочисте закриття І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 2022-2023 н.р. Учасники та переможці отримали свої нагороди, поклали квіти до пам'ятника Небесної Сотні, а також мали нагоду скуштувати справжню солдатську кашу і переглянути виставку військової та рятувальної амуніції. Цікавим чотирилапим гостем свята був службовий пес Мухтар, котрий по-особливому запам’ятався школярам.

Під враженням командного духу, окриленого відчуття перемоги та весело і корисно проведеного часу учні нашої школи з нетерпінням чекатимуть наступних змагань.

А сьогодні ми повернулися з такими "джурівськими перемогами":

- рій "Січові стрільці" - І місце у конкурсі "Метання гранати на точність",

- рій "Повстанці" - І місце у конкурсі інтелектуальної гри-вікторини "Відун",

- рій "Повстанці" - І місце у конкурсі "Ватра",

- рій "Січові стрільці" - ІІ місце у конкурсі "Рятівник",

- рій "Повстанці" - ІІ місце у конкурсі "Таборування",

- Симулик Андрій, учень 9-Б класу - І місце у конкурсі "Метання гранати на точність",

- Альбрехт Марк, учень 7-В класу - ІІ місце у конкурсі "Топографія. Орієнтування (мікроспринт)",

- Клочаник Павло, учень 10-А класу - ІІІ місце у конкурсі "Підтягування на перекладині",

- Таркович Денич, учень 8-А класу - ІІІ місце у конкурсі "Стрільба з пневматичної гвинтівки".

Щиро вітаємо наших переможців! Подальших успіхів і нових досягнень!