НА ЗАХИСТІ ДИТЯЧИХ МРІЙ

Дата: 29.09.2023 15:36

Саме під такою назвою напередодні першої неділі жовтня, коли незліченно велика когорта тих, хто запалює дитячі душі, відзначає своє професійне свято, у нашій школі теж було святково.

Навчальний заклад зустрічав своїх вчителів ніжною ранковою усмішкою сонечка, а учні щиро дарували свої вітання. Протягом дня не змовкали слова побажань на адресу вчителя, а насамкінець вихованці школи потішили своїх педагогів святковими виступами.

Відрадно, що цього ж дня вчителька історії нашої школи Олена Алексик отримала обласну нагороду за свою невтомну працю.

Кожен, чиє ім'я Учитель, нехай буде щедро нагороджений Господньою ласкою за те, що відкриває дитячі серця і запалює в них нестримне бажання пізнавати світ.

Зі святом нас, невтомні і незламні!