Тиждень безпечного Інтернету

Дата: 05.02.2021 15:43

7 лютого кожного року в Україні відзначають День безпечного Інтернету завдяки ініціативі компанії «Microsoft Україна».

Інтернет – це потужний ресурс, який  містить велику кількість корисної інформації і водночас приховує багато небезпек як для дітей, так і для дорослих. Знання цієї інформації допоможе уникнути таких ситуацій.

Другого лютого у нашій школі почався тиждень «Безпечного Інтернету». Соціальний педагог та психолог Хустської СШ №1 І-ІІІ ст.                 ім. А. Волошина провели виховні заходи на тему «Безпечний Інтернет та соціальні мережі» у 2-4-х класах.

Ми вирішили познайомити наших учнів з правилами безпечного користування Всесвітньою  павутиною: як уникнути кібер-булінгу, кібер-хуліганства, вірусів та  інтернет-шахраїв.  Учні активно вступали в дискусію, розповідали про свій досвід користування Інтернетом, різними соціальними мережами, програмами та іграми.

Під час заходу учні переглянули повчальний ролик «Найжахливіший тиждень у житті Петрика», інтерактивну гру  «Казка про Скріпочку» та побудували соцмережу класу «Інтернет-Дерево».

Педагоги наголосили учням на таких правилах розумного користування Інтернетом:

1. Я буду поводитись в Інтернеті чемно і не ображати інших.
  2. Я буду залишати сумнівні веб-сайти.
  3. Я буду зберігати свій пароль в таємниці.
  4. Я буду розповідати своїм батькам про проблеми й користуватися їхньою підтримкою.
  5. Я буду шукати цікаві веб-сайти й ділитися посиланнями зі своїми друзями.
  6. Я знаю, що можна бути легко обманутим і не буду повідомляти реальні імена, адреси й номери телефонів.
  7. Я не погоджуватимуся на зустріч з випадковими знайомими.
  8. Я буду проводити менше часу за комп’ютером.
  9. Я буду поважати авторські права.
  10. Я не буду здійснювати покупки в Інтернеті без дозволу батьків.

???????