Змагання "Сокіл" ("Джура") у нашій школі

Дата: 13.12.2023 15:45

У  нашій школі протягом трьох днів проходили дитячо-юнацькі військово-патріотичні змагання до Дня Збройних сил України "Сокіл"("Джура"). Обставини склалися так, що власне у цей день, 6 грудня, захід провести не вдалося - лунали сирени. Проте згодом все пройшло на славу.

У своїх спортивних та інтелектуальних можливостях змагалися учні 8, 9, 10 та 11 класів. Максимально наближені до "Джури" конкурси не залишили байдужими нікого: як учасників згуртували у командному дусі, так і вболівальники палко підтримували своїх фаворитів.

Смуга перешкод, "Впоряд", "Рятівник", "Відун", перетягування линви, дартс, підтягування на перекладині та віджимання з упору лежачи... Все було пройдено гідно.

Дякуємо всім учасникам за насичені емоціями і вболіваннями спортивні дні. Хай командний дух і азарт перемоги завжди панує між вами! Успіхів! Особливо життєвих.