Flowers4school

Дата: 08.12.2022 15:49

Flowers4school - це благодійний освітній проєкт від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, спрямований на озеленення українських шкіл. У ньому взяла участь і наша школа, отримавши коробку з цибулинами квітів (до 500 шт.), яка містить велику колекцію тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів тощо.

Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їхньої участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що це допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей і покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до нашої землі.

Саме так – весело та завзято – сьогодні наші школярі і здійснили висадку квітів на квітниках перед школою. Очікуємо, що результат їхньої роботи вже навесні тішитиме око всіх перехожих та сповіщатиме про те, що таки прийшла довгоочікувана переможна українська весна.