Тиждень безпечного Інтернету

Дата: 09.02.2024 15:58

Якщо колись Інтернет вважався розкішшю і рідкістю (так, було і таке), то зараз це просто необхідність, викликана потребою часу. За даними статистики, людина в середньому проводить в Інтернеті понад 6 годин на день. Звичайно, це дуже зручно і комфортно, але в той же час небезпечно і підступно. Бо дедалі частіше саме там трапляються крадіжки, насильство та шахрайство. Тому тема безпечного Інтернету зараз як ніколи актуальна. І саме ця тема була топовою цього тижня у нашій школі.

Ключовою вона стала і для проведення виховних години у 1-11 класах. Там говорили про безпечне користування соціальними мережами,  офіційні інформаційні сайти, заборонені через російський контент посилання тощо. А також правила безпечного користування Інтернетом.

Важливо говорити про це зараз, щоб уберегти себе потім.