A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

"Гайдамаки-1" - учасники ІІ етапу Всеукраїнської онлайн гри-вікторини «Відун»

Дата: 13.04.2022 15:59
Кількість переглядів: 93

З 11 по 17 квітня Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проводить другий етап Всеукраїнської онлайн гри-вікторини «Відун» у рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Трохи незвичний формат для такої гри, проте ситуація в державі внесла суттєві корективи у всі сфери життя та діяльності людини. Це позначилося і на освітньому процесі. Тому цьогоріч змагання проводяться у онлайн-форматі. Їхня тема: «УПА – армія нескорених»

До участі у Грі були запрошені курені/рої Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Серед них – і рій 10-Б класу Хустської СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина «Гайдамаки-1».

Молоді козаки гідно представили свою альма-матер, показавши високий рівень знань із історії Української повстанської армії. Швидко та чітко відповідали на питання, орієнтувалися в темі, вкотре довели, що вміють працювати командно, працювати на результат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора