День спротиву окупації Автономної Республіки Крим

Дата: 26.02.2021 17:15

З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей

1. У всіх класних колективах проводяться бесіди та інформхвилинки з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

2. Виховна година у 8-Б, 10-А, 11-А класах «Крим був і буде українським!» ( соціальний педагог Гандера Н.М.).

3. Перегляд документального фільму «Окупація Криму. 19 років агресії Росії проти України. Крим. Реалії» учнями 9-11класів (Калинич Н.М.)

4. Виставка інформаційних матеріалів «Крим - це Україна».

5. Інтерактивне завдання для учнів початкової ланки «Склади пазл» «Україна - єдина!».