"Безпека людини в небезпечних ситуаціях"

Дата: 19.04.2024 18:52

Логічним завершенням Тижня знань безпеки життєдіяльності у нашій школі стала зустріч учнів із рятувальниками - працівниками Хустського районного управління ДСНС Закарпаття. Відважні та мужні хлопці приїхали на неймовірно крутому оперативно-рятувальному автомобілі, від звуків сирен якого малеча (початкова ланка учнів) була у захваті. Сподабалася виставка найнебхіднішого інвентаря рятувальників і школярам 5-6 класів. Адже професіонали ДНСН дуже захопливо та детально розповіли про свою роботу та як саме застосовують на практиці ці інструменти. Хлопці та дівчата мали зможу самостійно спробувати їх використовувати. Звичайно, під пильним наглядом люб'язного Олександра, який, до речі, теж випускник нашого навчального закладу.

Протягом тижня у школі був виставлений інформаційний стенд, на головному екрані школи транслювалися тематичні відеоролики, а найменша ланка наших вихованців підготувала малюнки на тему "Безпека людини в небезпечних ситуаціях", яка, власне, і стала співзвучною із темою проведення Тижня БЖД у школі.