Наші кольорові будні

Дата: 29.05.2024 19:08

Дуже кольорово, яскраво та насичено завершився навчальний рік у нашій школі)

З ініціативи керівника закладу Олександра Юрійовича Липчея учні розфарбували паркан, який знаходиться на задньому подвір'ї. Кожен клас мав свою частинку і свій ескіз, який їм вдалося дуже чітко і гарно перенести на сірі плити. Вийшло неймовірно весело та живо. І цей творчий учнівський проєкт вкотре нагадав, що тут вирує життя!!!

Окрему подяку висловлюємо благодійному фонду "Місія здоров'я" та його представниці Anya Romanenko , яка люб'язно зголосилася забезпечити юних художників фарбами. Також Анна Романенко від імені благодійного фонду подарувала нашій школі генератор мильних бульбашок. Це зробить кожне наше свято ще цікавішим і незабутнішим.