На допомогу ЗСУ

Дата: 29.05.2024 20:17

Сьогодні учні нашої школи вкотре мали змогу допомогти ЗСУ. Адже до нас у гості завітали дві громадські організації. За словами їхніх волонтерів Михайла та Владислава, це ГО "Єдність" - організація ветеранів АТО та Революції Гідності, а також "Центурія" - новітня організація українських націоналістів, що стоїть на світоглядних засадах європейських традицій та української державності.

Хлопці розповідають, що наразі проводять збір коштів на закупівлю вантажного автомобіля для перевезення БК та МТЗ на перші лінії фронту.

А для того, щоб пронизливіше донести цю потребу до учнів, вони показали їм фільм "Дорога додому", ідеєю якого є той факт, що Україна є лише там, де є українці.