Пророчий голос Кобзаря

Дата: 08.03.2024 20:21

Сьогодні в рамках святкування Дня народження Тараса Шевченка у нашій школі пройшло безліч різноманітних заходів. Вчителі-філологи всіляко зацікавлювали школярів та підготували для них незвичайні уроки.

Так, для учнів 9-А, В та 7-А класів вчителька української мови та літератури Наталія Дан провела годину спілкування на тему "Пророчий голос Кобзаря".

Дев'ятикласники підготували композицію на твори Шевченка, які суголосні із сьогоденням, адже на сторожі правди, любові та честі стоїть кожне його слово.

Школярі переконалися, що сьогодні, коли наш народ героїчно дає чергову відсіч окупанту, виборює свободу та незалежність ціною крові, вірші поета, його заклики, пророцтва та заповіт є актуальні, як ніколи.

Крім того учні змогли почути справжній голос Шевченка, створений за допомогою нейромережі, та ознайомитися з місцями, де проходило босоноге дитинство Кобзаря, побувавши на онлайн-екскурсії "Моринці - колиска Шевченка".