Курінь імені блаженного Теодора Ромжі

"Мрії, що обірвались..."

20 лютого 2019 року минає 5-та річниця з дня подвигу учасників  Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. В цей пам'ятний день для багатьох українців, рої Русичі та Карпатські Січовики  вшанували пам'ять партіотів котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього.

09:04 25.02.2019

"З рідним словом міцніє держава"

З нагоди відзначення дня рідної мови в нашій школі була проведена літературно - музична композиція для учнів 5-7, 9 класів, де вони мали змогу відчути милозвучність і глибину рідного слова, послухати українських пісень та переглянути народну виставу у виконанні роїв Петлюрівці та Гайдамаки, під загальним керівництвом класних керівників Росоха С.С., Добош Н.В.

09:04 25.01.2019

Новий рік 2018

26-28 грудня 2018р. у нашій школі відбулися новорічні ранки та  вечори. Рій Карпатські Січовики  та рій Русичі підготували цікаву новорічно - розважальну програму для учнів молодших класів. На свято до наших школярів завітав  Дід Мороз й Снігурочка.

09:04 30.12.2018

День Святого Миколая

19 грудня особливий день в житті кожної української дитини. Саме цього дня Святий Миколай сходить з неба і приносить дітям подарунки. Завітав він і до нашої школи, на свято,  яке  підготував рій Опришки  для своїх друзів 1-2  класів.  Були проведені конкурси, ігри защо діти отримали подарунки від Миколая.

09:04 21.12.2018

Благодійний ярмарок

Рої куреня імені бл. Теодора Ромжі взяли активну участь у благодійному ярмарку для збору коштів на лікування хворої дитини.

09:20 10.11.2018

Козацькі забави

З нагоди святкування Дня козацтва та Дня Захисника Вітчизни в нашій школі для роїв Петлюрівці І та Петлюріві ІІ  були проведені змагання "Козацькі забави". В запеклій та непростій боротьбі перемогу здобув рій Петлюрівці І.

09:20 15.10.2018

День Миру 2018

Наша школа приєднується до святкування Дня Миру в цілому світі і нашій рідній Україні. Рій "Гайдамаки" та Рій "Січові стрільці" підготували тематичну презентацію-виступ для своїх ровесників - учнів 4-6 класів а також було проведено конкурс малюнків, де учні школи мали змогу намалювати своє бачення свята Миру і його необхідності в нашій країні.

09:20 30.05.2018