Нова Українська школа

Наші учні люблять читати

Учні нашої школи люблять читати. Яскравим доказом цього є те, з яким захопленням і цікавістю вихованці 2-А класу разом зі своїм класний керівником О.Й.Ботар відвідали шкільну бібліотеку та слухали розповідь її завідувачки Н.М.Неймет. Допитливі хлопчики та дівчатка виявилися неабиякими чомучками і дізналися багато нового у ході своєї невеличкої екскурсії.

13:38 09.12.2021

Про підсумки проведення шкільних предметних олімпіад серед учнів початкових класів у 2021/2022 навчальному році

Відповідно до річного плану роботи та наказу по школі в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 ім. А.Волошина з 29 листопада по 3 грудня 2021 року були проведені шкільні олімпіади серед учнів початкових класів (3-4 класи) з таких предметів, як українська мова (3-4 класи), математика (3-4 класи) та іноземна мова (4 класи). Загалом у них взяли участь 54 учні.

15:35 06.12.2021

Всесвітній день дитинства

Тільки народившись, дитина вже має права... На життя, ім'я, громадянство, на освіту, турботу... Ці та ще багато інших прав прописані у Декларації прав дитини. З цими правами і ознайомились учні початкових класів Хустської СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина на виховних заходах, присвячених Всесвітньому дню дитинства.

09:32 22.11.2021

Безпечна дорога додому

До Всесвітнього дня дитини і загальнонаціонального уроку «Безпечна дорога  додому» з учнями початкової ланки школи були проведені бесіди на тему «По дорозі додому» та «Безпечна дорога додому».

09:32 22.11.2021

Проєкт НУШ "Морська подорож"

НУШ – це новий неординарний погляд на освіту. Загальновідомо, що навчання може бути нестандартним, таким, що зацікавить дитину.

16:06 05.02.2021

Робота НУШ

НУШ продовжує активно розвиватись в нашій школі, учні  1 класів беруть безпосередню участь у цьому важливому навчальному процесі!

16:52 03.02.2020