Нова Українська школа

Робота НУШ

З початку вересня 2018 року стартувала НУШ, яка реформує систему освіту  і впроводжує нові методики навчання і виховання в школі. В перших класах проводяться цікаві та пізнавальні уроки згідно нової сисмтеми освіти в Україні.

Фотоальбом "Робота НУШ"

Ми - в гості)

Днями учні 5-а класу відвідали Навчально-реабілітаційний центр Хустської міської ради. Вони завітали до вихованців цього закладу з подарунками з нагоди Дня захисту дітей. Учні центру гостинно прийняли п'ятикласників, радо з ними гралися, малювали на асфальті, співали Гімн України та фотографувалися.

14:44 27.05.2024

У нас гості )

Сьогодні в 2-В класі було весело. Адже там, як розповіла класний керівник Ірина Бізіля, були гості з товариства Червоного Хреста України, які провели ряд занять із психосоціальної підтримки.

14:39 21.05.2024

"Олов'яний солдатик" у гостях в учнів

Насиченою подіями та заходами виявилася сьогоднішня середа. Зокрема, і для учнів 3-4 класів, адже до них із виставою "Олов'яний солдатик" завітав Закарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка".

14:35 24.04.2024

"Великодній кошик"

Благодійна акція на підтрмку воїнів ЗСУ проводиться у нашій школі. До неї долучилися й учні 4-Б класу (кл.кер.Л.М.Комарова).

12:36 22.03.2024

20 березня Міжнародний день Землі

,,Земля - наш дім" - під такою назвою класний керівник 4-Б класу Людмила Михайлівна Комарова провела для своїх учнів годину спілкування.  Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Тільки добра воля, добрий дух, піклування про навколишній світ дає можливість зберегти нашу планету для життя. Школярі прониклися питаннями екологічного забруднення, глобального потепління, утилізації та сортування відходів. Діти розгадували кросворди, підготували виступи ,"Забруднення води", ,"Енергозберігаючі лампочки та техніка", склали колаж ,"Врятуй планету"  та корисно і цікаво провели час.

11:48 22.03.2024

Не навчанням єдиним...

Звичайно, пріоритетним завданням, як і у кожному навчальному закладі, у нашій школі є навчання та виховання дітей. Однак дитячі розваги та веселощі ніхто не відміняв. Так, часто тут проходять різноманітні яскраві заходи для дітей. Їх, зокрема, проводять і гості нашої школи. Тепер, наприклад, із цікавою розважальною програмою до діток завітали роботи-трансформери - улюблені мультяшні герої. Вони не просто позували для фото, а ще й провели з дітками різні веселі конкурси.

14:32 21.03.2024

Ляльковий театр "Бавка" у школі

Сьогодні в учнів початкової ланки було невеличке свято. До них у гості з цікавою театральною виставою завітав Закарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка". За мотивами української народної казки вони показали "Казку по лад".

13:09 20.03.2024

"Тобі, Карпатська Україно"

Наші маленькі патріоти - учні початкової ланки школи - теж взяли участь у підготовці та святкуванні ювілейних подій Карпатської України. З цієї нагоди вони підготували патріотичні малюнки на тему "Тобі, Карпатська Україно". А також класні керівники провели зі своїми школяриками години спілкування на відповідну тему.

12:28 14.03.2024