Національно-патріотичне виховання

20 лютого - День Небесної Сотні

20 лютого в Україні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників.

15:19 20.02.2024

20 лютого - День Небесної Сотні

15:19 20.02.2024

16 лютого - День єднання!

День єднання — молоде свято. Цьогоріч ми святкуємо його лише втретє. І хоч воно поки немає багаторічних традицій, проте єднає українців навколо однієї мети - жити у вільній та незалежній рідній Україні.

16:33 16.02.2024

"Захисники України: історія і сьогодення"

Днями отримали результати участі наших талановитих дітей у ІІ етапі обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему "Захисники України: історія та сьогодення". Вони неабияк нас потішили, адже у кількох номінаціях ми маємо переможців.

11:58 19.12.2023

"Тепла коробочка"

Учні 1-Б класу разом зі своїм класник керівником Оксаною Понепаляк спробували себе у ролі волонтерів і долучилися до чудової, а головне - такої потрібної акції "Тепла коробочка". Вони зібрали багато смаколиків та потрібних речей для наших захисників, і все це вже найближчим часом буде відправлено на фронт. Таким чином маленькі школярики-патріоти привітали наших військових із Днем Збройних Сил України та стали маленькою частинкою майбутньої великої Перемоги.

13:12 05.12.2023

Толерантність вустами дітей

16 листопада - Міжнародний день толерантності, який урочисто був проголошений «Декларацією принципів толерантності».

16:45 16.11.2023

Добро починається з тебе

До відзначення Міжнародного дня толерантності долучилися і учні 4-Б класу разом зі своїм класним керівником Л.М.Комаровою, зробивши добру справу - погодувавши птахів. Адже добро починається з кожного з нас!

16:36 16.11.2023

Долучаємося до мистецтва

Сьогодні учні нашої школи відвідали виставу "Танці Закарпаття", долучившись до прекрасного. Адже подібні заходи виховують у юних душах добро, тепло та щирість.

15:28 16.11.2023

Допомога ЗСУ

Понад півтора року в Україні триває повномасштабна війна, котра зруйнувала мільйони доль, забрала сотні тисяч життів. Ворог нещадний ні до старого, ні до малого. Тому кожен із нас усвідомлює важливість підтримки наших захисників. Тих, хто ціною власного спокою, комфорту та життя готовий до останнього стояти за правду, за свободу, за Перемогу.

12:40 02.11.2023