Національно-патріотичне виховання

Г.С.Сковороді - 300 років!

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди - видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога.

10:23 02.12.2022

Віртуальна екскурсія музеєм Голодомору

Школярів Хустської СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина ніщо не може зупинити. У час війни за відсутності електроенергії та при поганому інтернет-з'єднанні учні 6-Б відправилися у подорож Україною. Щоправда - віртуальну. Адже саме на віртуальній екскурсії в Києві у Музеї Голодомору сьогодні побували допитливі шестикласники, глибше ознайомившись із історією тих подій та оглянувши реліквійні музейні експонати.

12:42 01.12.2022

"Засвіти свічку пам'яті"

Учні Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім.А.Волошина долучилися до Всеукраїнської акції і запалили свічки на знак шанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років.

19:02 26.11.2022

ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМО. ПЕРЕМОЖЕМО

Ми, нове покоління, яке не звикло до дискомфорту, далеко не повністю усвідомлюємо весь біль і трагедію 1932-33 років. Для нас – це страшна дата у календарі, перев’язана чорною стрічкою. А для мільйонів українців того часу – голодна виснажлива трагедія, перепоясана болем та гіркотою, останніми крихтами черствого хліба та ледь видними краплями напівпорожнього кухлика молока.

13:12 25.11.2022

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

13:54 16.11.2022

Мовознавчий конкурс ім.П.Яцика у нашій школі

Гляньте, як багато у нашій школі любителів та знавців рідної мови. І всі вони - учасники першого етапу конкурсу XXIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика.

15:11 10.11.2022

Мовний марафон

Що може бути цікавішим для школярів-п’ятикласників, ніж пригоди. Щоправда у школі ці пригоди інтелектуальні, проте не менш захопливі та вражаючі.

14:02 10.11.2022