A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

Національно-патріотичне виховання

Дата: від до Скинути

"З рідним словом міцніє держава"

З нагоди відзначення дня рідної мови в нашій школі була проведена літературно - музична композиція для учнів 5-7, 9 класів, де вони мали змогу відчути милозвучність і глибину рідного слова, послухати українських пісень та переглянути народну виставу у виконанні учнів 5-А та 7-А класів, під загальним керівництвом класних керівників Росоха С.С., Добош Н.В.

14:44 15.11.2018

Міжнародний день відмови від паління

?З нагоди Міжнародного дня відмови від паління в нашій школі було проведено ряд заходів: практичне заняття на тему "Мій вибір - проти сигарет, а твій?", інформаційна кампанія з пропагування здорового способу життя серед молоді, корекційне заняття "Ціль цигарки - молодь усього світу", перегляд відеоролику про наслідки куріння у підлітковому віці та анонімне анкетування про куріння для учнів 9-11 класів.

14:44 10.11.2018

100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського

В рамках відзначення 100-річчя від дня народження видатного педагога В.О. Сухомлинського в нашій школі для учнів 6-х класів був організований перегляд відео про життєвий шлях видатного діяча української педагогіки.У шкільній бібліотеці було організовано тематичну виставку присв'ячену діяльності великого педагога. Шкільним бібліотекарем Неймет Н.М., була пророблена робота щодо популяризації серед учнів наукової спадщини В.О. Сухомлинського.

14:44 05.11.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора