A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

Курінь імені блаженного Теодора Ромжі

Дата: від до Скинути

ДОПОМОГА НА ФРОНТ

Про патріотичну свідомість українців годі й говорити. Особливого патріотизму вона набула більше двох місяців тому, коли слово «українець» стало неабияким приводом для гордості. Всі без винятку українці – це волонтери, адже кожен із нас вніс і продовжує вносити свій вклад у здобуття перемоги, у допомогу нашим військовим. Зокрема, на фронт.

12:12 09.05.2022

"Гайдамаки-1" - учасники ІІ етапу Всеукраїнської онлайн гри-вікторини «Відун»

З 11 по 17 квітня Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проводить другий етап Всеукраїнської онлайн гри-вікторини «Відун» у рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Трохи незвичний формат для такої гри, проте ситуація в державі внесла суттєві корективи у всі сфери життя та діяльності людини. Це позначилося і на освітньому процесі. Тому цьогоріч змагання проводяться у онлайн-форматі. Їхня тема: «УПА – армія нескорених»

15:59 13.04.2022

Піклуємося про пернатих друзів

Взимку наші пернаті друзі потребують особливого піклування. Тому вихованці рою «Січовики-1», учні  3-А класу у супроводі класного керівника О.М.Бабич змайстрували для птахів затишну годівничку. А ще - почастували їх пташиними смаколиками, за що крилаті весело щебетали та кружляли над своїми новими друзями.

14:01 19.01.2022

Благодійна акція "Подаруй дитині диво"

Нам усім часом так бракує дива. І всі ми - і дорослі, і малі - з нетерпінням чекаємо, коли воно здійсниться. Але чому б нам самим не стати частинкою, маленькою краплинкою дитячого дива?! Адже кожному з нас це під силу.

13:03 24.12.2021

"Сокіл (Джура)"

У рамках Всеукраїнсько дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура) у нашій школі був проведений початковий (шкільний) етап. Рої 9-10 класів змагалися в різних конкурсах та естафетах, які не тільки зацікавили учнів а й дали можливість проявити себе, свої сили, командний дух, який згуртував всіх учасників змагань, У запеклій боротьбі перемогу здобув рій "Русичі ІІ". Вітаємо переможців і бажаємо успіхів та звершень.

08:58 25.06.2019

"Свято мами і весни"

В усі часи, в усіх країнах жінка стоїть вище чоловіка: в ній ніжність, краса, надзвичайна зворушливість і чутливість. В нашій школі був прведений виховний захід присвячений жіночності - найдорожчим людям на Землі - мамам. Рій Петлюрівці І,організував і провів вітальну програму "Свято мами і весни". Учні кожного класу вітали присутніх гостей теплими словами, піснями, хореграфічними номерами, гуморесками дарували весняний настрій і усмішки мамам, бабусям, вчителям, друзям. Глядачі мали змогу долучитись до конкурсної прграми, яку підготували креативні ведучі свята. 

08:58 24.06.2019

"Мрії, що обірвались..."

20 лютого 2019 року минає 5-та річниця з дня подвигу учасників  Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. В цей пам'ятний день для багатьох українців, рої Русичі та Карпатські Січовики  вшанували пам'ять партіотів котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього.

09:04 25.02.2019

"З рідним словом міцніє держава"

З нагоди відзначення дня рідної мови в нашій школі була проведена літературно - музична композиція для учнів 5-7, 9 класів, де вони мали змогу відчути милозвучність і глибину рідного слова, послухати українських пісень та переглянути народну виставу у виконанні роїв Петлюрівці та Гайдамаки, під загальним керівництвом класних керівників Росоха С.С., Добош Н.В.

09:04 25.01.2019

Новий рік 2018

26-28 грудня 2018р. у нашій школі відбулися новорічні ранки та  вечори. Рій Карпатські Січовики  та рій Русичі підготували цікаву новорічно - розважальну програму для учнів молодших класів. На свято до наших школярів завітав  Дід Мороз й Снігурочка.

09:04 30.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора