A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

Запобігання та протидія булінгу

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу

https://www.youtube.com/watch?v=wxW2l8WhYe8

https://www.youtube.com/watch?v=wxW2l8WhYe8

Дата: від до Скинути

Соціальна служба - на захисті прав дитини

Захистити дитину – чи не найважливіше завдання батьків. Проте не лише вдома ця тема актуальна та важлива. Про неї необхідно говорити і в школі, адже саме там дитина проводить більшість свого часу протягом тижня.

14:55 05.12.2022

Відповідальність за булінг

Відповідальність дитини до 14 років Так, згідно з Цивільним кодексом http://bit.ly/2OM2YYw , дитина у віці до 14 років має часткову цивільну дієздатність та не несе відповідальності за заподіяну нею шкоду. Тобто за будь-який вчинок дитини, пов’язаний із заподіянням шкоди, відповідатимуть її батьки. Окрім відшкодування вказаної вище шкоди, батьки такої дитини можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності (накладення штрафу) за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення http://bit.ly/2qDlElb , тобто за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дитини. Також батьками або адміністрацією школи може бути направлена заява до Управління ювенальної превенції Національної поліції (раніше Кримінальна поліція у справах неповнолітніх) для того, щоб поставити на облік дитину, яка вчинила насильство.

15:21 02.12.2022

"СТОП БУЛІНГ"

У рамках акції «16 днів проти насильства» у нашому навчальному закладі пройшли виховні бесіди серед учнів 5-7 класів на тему «СТОП булінг». Провели заходи соціальний педагог школи Світлана Василівна Фетько та практичний психолог Наталія Михайлівна Калинич.

14:27 30.11.2022

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ТА ЯКІ ЙОГО ПРИЧИНИ

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

13:28 14.11.2022

16 днів проти насильства!

Сучасний світ диктує свої вимоги. І нерідко це - зовсім не на користь, зокрема, для підростаючого покоління. Тому дуже важливим є не просто мовчки спостерігати за звичним шкільним процесом, а поєднувати його з виховними бесідами, повчаннями та порадами, особливо серед підлітків.

12:00 01.12.2021

25 листопада - День білої стрічки

Сьогодні, 25 листопада, — День білої стрічки, або Міжнародний день усунення насильства проти жінок. 17 грудня 1999 року Генеральна асамблея ООН оголосила саме 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

15:00 25.11.2021

Стоп булінг!

В рамках шорічної акції "16 днів проти насильства" був проведений виховний захід у 9-А класі "Стоп булінг". Мета якого була виховувати у дітях почуття толерантності, бути небайдужим до чужого горя; запобігати дитячому насиллю. Під час заходу було використано анкетування про булінг, учні переглянули і обговорили відеолекторій та проєктна робота.Такого роду робота надзвичайно сприяє згуртуванню дітей щодо запобігання та протидії булінгу. 

12:00 25.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора