Курінь імені блаженного Теодора Ромжі

Змагання "Сокіл" ("Джура") у нашій школі

У  нашій школі протягом трьох днів проходили дитячо-юнацькі військово-патріотичні змагання до Дня Збройних сил України "Сокіл"("Джура"). Обставини склалися так, що власне у цей день, 6 грудня, захід провести не вдалося - лунали сирени. Проте згодом все пройшло на славу.

15:45 13.12.2023

Наші "джурівські" перемоги!

Сьогодні, 11 травня, відбулося урочисте закриття І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 2022-2023 н.р. Учасники та переможці отримали свої нагороди, поклали квіти до пам'ятника Небесної Сотні, а також мали нагоду скуштувати справжню солдатську кашу і переглянути виставку військової та рятувальної амуніції. Цікавим чотирилапим гостем свята був службовий пес Мухтар, котрий по-особливому запам’ятався школярам.

15:30 11.05.2023

Змагалися "Січові стрільці"

Рій "Січові стрільці" гідно виступив на І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (старша група).

16:29 24.04.2023

Козацькому роду нема переводу!

Національний дух, патріотизм, ідея, а головне – віра – це ті критерії, які сьогодні неабияк для нас актуальні. Саме у такому дусі – щиро, емоційно, відверто та впевнено – і пройшов виховний захід, який у 4-А класі провела класний керівник Оксана Бабич.

14:50 07.03.2023

Звіт про роботу рою новаків "Січовики І" Куреню імені блаженного Теодора Ромжі

Рій новаків "Січовики І" Куреню імені блаженного Теодора Ромжі подали заявку на міський етап конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (молодша вікова група) і прозвітували про свою роботу.

14:46 28.02.2023

КОЛЯДА - 2023

Благодійність – це непросто пожертва, це не просто віддати щось своє комусь, хто цього потребує. Це вкласти частинку свого серця та душі, це непереможне бажання бути корисним, зробити для когось добру справу та навіть часом стати для когось янголом-охоронцем.

10:25 10.01.2023

Наші практичні заняття

Так проходять практичні заняття гуртка національного військово-патріотичного виховання «Сокіл «Джура» (кер.Т.В.Кучернюк). З нагоди Дня Збройних сил України сьогодні гуртківці тренувалися у вмінні вправно стріляти із пневматичної зброї. Адреналін та емоції переповнювали, адже не кожен день маєш нагоду потримати в руках пістолет.

15:38 06.12.2022

Гуртківці "Джура" підтримують ЗСУ

Не тільки до прекрасної, але і до корисної справи долучилися сьогодні, 4 листопада, учасники гуртка «Джура» (керівник Т.В.Кучернюк), відвідавши благодійний концерт Заслуженої артистки України Руслани Лоцман «Переможемо з піснею». Він пройшов у Закарпатському обласному театрі драми та комедії на підтримку Збройних сил України.  Оригінальністю та креативністю відзначилася співачка при зборі коштів, адже благодійною скринькою стала солдатська каска, котра вкотре нагадала про важливість підтримки кожного, хто стоїть зараз на захисті нашої держави.  Відтак свій внесок зробили і наші гуртківці, у такий спосіб наближаючи довгоочікувану перемогу. А ще мали нагоду познайомитися з талановитою та неординарною артисткою і збагатити свій духовний світ справжньою українською піснею.

16:22 04.11.2022