Національно-патріотичне виховання

"Сокіл (Джура)"

У рамках Всеукраїнсько дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура) у нашій школі був проведений початковий (шкільний) етап. Рої 9-10 класів змагалися в різних конкурсах та естафетах, які не тільки зацікавили учнів а й дали можливість проявити себе, свої сили, командний дух, який згуртував всіх учасників змагань, У запеклій боротьбі перемогу здобув рій "Русичі ІІ". Вітаємо переможців і бажаємо успіхів та звершень.

14:44 25.06.2019

Різдвяна коляда

?10 січня 2019 року, учні 8-Б класу виявили бажання завітати з різдвяною колядою в Хустський районний центр соціального обслуговування, де проживають літні люди міста та району. Всі разом колядували, діти пригостили стареньких солодкими смаколиками.

14:44 10.01.2019

Новий рік 2018

?26-28 грудня 2018р. у нашій школі відбулися новорічні ранки та  вечори.  Учні 10-А та 9-А підготували цікаву новорічно - розважальну програму для учнів молодших класів. На свято до наших школярів завітав Дід Мороз й Снігурочка.

14:44 30.12.2018

День Святого Миколая

?19 грудня особливий день в житті кожної української дитини. Саме цього дня Святий Миколай сходить з неба і приносить дітям подарунки. Завітав він і до нашої школи, на свято  яке  підготували учні 3-А класу для своїх друзів 1-2 класів.  Були проведені конкурси, ігри защо діти отримали подарунки від Миколая.

14:44 22.12.2018

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні нашої школи взяли участь у  акції "Червона стрічка", також було проведено виховний захід на тему "Ми проти СНІДу " для учнів 9-11 класів, та анкетування про шляхи передачі ВІЛ та СНІД.

14:44 05.12.2018

День пам'яті жертв голодомору

23 листопада учні нашої школи вшанували 85-ту річницю пам'яті жертв Голодомору. Була проведена загальношкільна лінійка пам'ті, на якій вчителі разом з учнями увічнили пам'ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у 1932-1933 роках, запалили лампадки. Також на перервах учні мали змогу переглянути анімаційний фільм присв'ячений 85 -ій роковині Голодомору.

14:44 23.11.2018

День Гідності і Свободи

21 листопада в день Гідності і Свободи, з нагоди 5-ої річниці початку Революції Гідності  у нашій школі було проведено ряд заходів, а саме: для учнів 5-6 класів був проведений виховний захід, "5 років Гідності і Свободи", тематичні виховні години для учнів 9-11 класів, та оформлено інформаційні стенди та стіннівки. Учні мали змогу не тільки ознайомитися з подіями Помаранчевої Революції та Революції Гідності а й обговорити значення і наслідки цих двох визначних подій в історії Незаложної України.

14:44 21.11.2018

"З рідним словом міцніє держава"

З нагоди відзначення дня рідної мови в нашій школі була проведена літературно - музична композиція для учнів 5-7, 9 класів, де вони мали змогу відчути милозвучність і глибину рідного слова, послухати українських пісень та переглянути народну виставу у виконанні учнів 5-А та 7-А класів, під загальним керівництвом класних керівників Росоха С.С., Добош Н.В.

14:44 15.11.2018

Міжнародний день відмови від паління

?З нагоди Міжнародного дня відмови від паління в нашій школі було проведено ряд заходів: практичне заняття на тему "Мій вибір - проти сигарет, а твій?", інформаційна кампанія з пропагування здорового способу життя серед молоді, корекційне заняття "Ціль цигарки - молодь усього світу", перегляд відеоролику про наслідки куріння у підлітковому віці та анонімне анкетування про куріння для учнів 9-11 класів.

14:44 10.11.2018

100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського

В рамках відзначення 100-річчя від дня народження видатного педагога В.О. Сухомлинського в нашій школі для учнів 6-х класів був організований перегляд відео про життєвий шлях видатного діяча української педагогіки.У шкільній бібліотеці було організовано тематичну виставку присв'ячену діяльності великого педагога. Шкільним бібліотекарем Неймет Н.М., була пророблена робота щодо популяризації серед учнів наукової спадщини В.О. Сухомлинського.

14:44 05.11.2018