Суботник

Сьогодні в нашій школі відбувся черговий суботник, під час якого батьки, вчителі та учні розчищали територію майбутнього дитячого майданчику. Адміністрація щиро дякує всім присутнім за таку активну роботу і підтримку. Разом ми зможемо побудувати новий дитячий майданчик для учнів і зробимо школу ще кращою!

15:32 26.10.2019

Шкіряний м'яч

24-го жовтня відбулися фінальні матчі міста на призи «Шкіряного м’яча» серед учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Хуст. Команда нашої школи у запеклій боротьбі знову здобула І місце вже серед учнів 7-их класів. Щиро вітаємо наших юних переможців та їх футбольного наставника. Успіхів, визначних здобутків та нових перемог!

16:05 24.10.2019

День Квітів

Сьогодні у нас в школі відбулося свято квітів.Учні 1-2 класів представили свої оригінальні осінні композиції. Нам було дуже цікаво розглядати всі ваші різноманітні вироби . Спасибі за вашу уяву та майстерність.

12:56 11.10.2019

Шкільний ярмарок

Сьогодні в нашій школі відбувся шкільний ярмарок ,який відбувся з нагоди дня захисника України. Учні активно долучилися до проведення ярмарку. Адміністрація школи дякує всім батькам,які підтримали своїх дітей і завдяки вашим старанням ми зможемо зробити нашу школу ще кращою.

14:40 10.10.2019

День Туриста

13 вересня 2019 було проведено «День Туриста» який ми вирішили відсвяткувати на березі річки, де діти змагались  у різних спортивних змаганнях та конкурсах. Переможці різних етапів були нагороджені почесними грамотами, а команди всіх класів шукали загадкові скарби Дейві Джонса під час квесту. Учні активно брали участь  у різних спортивних іграх та весело проводили час.

15:27 15.09.2019

День Знань

З нагоди відзначення в Україні Дня Знань та початку нового навчального року, в нашій школі була проведена урочиста лінійка для учнів початкової та старшої ланок. Школярі 6-8 класів змагалися в пізнавальному квесті "Лабіринт кроків", а учнів 2-3 - отримали море позитивних емоцій та нових вражень під час майстер-класів з лего на тему "Цеглинки творчості" та малювання " ПІзнай самого себе".

15:00 02.09.2019

Останній дзвоник

Останній дзвоник сповістив про завершення навчального року. Попереду яскраве літннє сонечко, веселі розваги та відпочинок. Для учнів 4-их класів, дзвоник особливо важливий, адже вони закінчили перший - початковий етап навчання, і після канікул будуть глибше пізнавати світ науки з іншими вчителями в середній школі. Хвилюючим дзвоник став і для учнів 9-их класів.

13:22 01.06.2019

Гордість школи

Наша школа багата на талановитих учнів, які гідно представляють свій навчальний заклад, виборюючи призові та переможні місця на конкурсах та олімпіадах обласного та всеукраїнського рівнів. 15 травня 2019 року в актовій залі школи №3 відбулося нагородження найкращих учнів та їх вчителів у таких номінаціях:

13:25 16.05.2019

День матері 2019

Мати - всьому початок. Мати - берегиня роду, домашнього вогнища Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. Вам, любі наші матері, щастя земного, здоров'я доброго, хай горе обминає родини ваші, а Матір Божа вас оберігає.

13:25 15.05.2019