День Знань: новий формат!

Це свято є завжди особливим для учнів ,вчителів та батьків. Цьогоріч ми спробували нові формати святкування цього свята. І нам це вдалося! Учні 10-Б класу разом з класним керівником, відзначили День Знань на найвищій точці України - горі Говерла . На висоті 2061 м. виснажені, але  радісні та щасливі , учні милувалися неймовірними краєвидами Українських Карпат. На власні очі переконавшись у надзвичайному багатстві нашого краю і необхідності його збереження через гідне виховання молодих, свідомих громадян!

15:19 01.09.2020

Оновлена школа, готова приймати учнів!

На нашу школу було скеровано 1млн 45 тис грн.  для реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів», а саме на заміну шкільних вікон. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити навчання наших дітей комфортним та безпечним для здоров’я. Адже покращувати освіту- означає інвестувати у майбутнє наших дітей і в майбутнє країни. Роботи зі встановлення вікон розпочаті , і хоч попереду ще багато завдань, ми впевнено крокуємо до поставленої мети. Як кажуть у народі , добрий початок - половина справи!половина справи.

15:53 28.08.2020