Конференція «Synergy. IT Business & IT Education»

У рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Асоціацією «Інформаційні технології України» на підставі Меморандуму від 18 листопада 2020 року інформуємо, що 23 грудня 2020 року Асоціацією заплановано проведення конференції «Synergy. IT Business & IT Education» в онлайн-форматі.

10:30 30.11.2020

День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 р.р.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів класними керівниками були проведені години спілкування «Моторошні дні в історії українського народу». Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України. На території школи було приспущено Державний Прапор України, організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «День пам’яті жертв голодомору 1932-1933 р.р.» та  проведено тематичний радіоефір . Члени учнівського самоврядування зняли емоційно-пронизливий відеоролик, у якому декламували вірш Наталії Погребняк  «Пам’ять серця».

12:00 27.11.2020

День Гідності та Свободи!

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Наша школа також долучилася до відзначення цієї важливої події для кожного українця . З учнями 4-А класу був проведений виховний захід  «Україна – це територія гідності й свободи» та виставка патріотичних малюнків. Відбулася тематична конференція членів учнівського самоврядування, на якій учні ознайомилися з подіями 2004 та 2013 – 2014 рр.

10:00 23.11.2020

Запровадження освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання у 5-11 класах

Хочемо проінформувати, що учні  5-11 класів переходять на освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання з 13.11 по 20.11.2020 року. Навчання учнів 1-4 класів продовжується в очному форматі.

08:00 13.11.2020

Тиждень безпеки життєдіальності

Сучасний світ диктує свої правила, саме тому життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя та здоров`я. З метою надання дітям основних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час НС, у нашій школі було проведено ряд заходів: практичне заняття з надання долікарської допомоги на випадок травмування під час дорожнього руху, мінілекторій агітбригади на тему "Правила евакуації під час НС" та виставка тематичних малюнків.

11:42 06.11.2020

Методичний тиждень

З 12 по 21 жовтня в нашій школі проходив методичний тиждень «Використання інноваційних методів навчання для формування компетентностей школяра».

11:14 21.10.2020

День українського козацтва!

З нагоди свята Дня українського козацтва у нашій школі були проведені спортивні змагання серед учнів 8 класів. Юні козаки показали свої вміння та спритність у конкурсах. Перемогу здобула команда 8-А класу. Вітаємо переможців, бажаємо успіхів та звершень, підкорення нових спортивних висот.

12:48 12.10.2020

Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки

З 01.10 по 30.10 2020 року у школі відбувся місячник шкільної бібліотеки на тему "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів" , з метою формуваня в учнів глибоких переконань у необхідності природоохоронної діяльності, зумовленою нагальною потребою української держави в громадянах із високим рівнем екологічної культури!

12:00 01.10.2020

Акція «Закарпаттю – чисте довкілля»

В рамках безстрокової акції «Закарпаттю – чисте довкілля» в нашій школі було проведено комплекс заходів щодо приведення в належний стан будівель школи та прилеглих до неї територій, прибрано та впорядковано спортивні майданчики у внутрішньому дворі, сквер біля школи та прилеглі до них території, очищено від сміття та побутових відходів прилеглу територію до школи, вулицю Карпатської України.

12:01 18.09.2020