A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

Шкільне життя

Дата: від до Скинути

Допомога для ЗСУ

Четвер, 18 травня, відзначився для Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім.А.Волошина не тільки кольоровим святом вишиванки. Сьогодні наші вихованці передали волонтерам чимало продуктів харчування та засобів особистої гігієни, різноманітні смаколики, напої, свої малюнки, а також більше 4 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

13:15 18.05.2023

З Днем матері, рідненькі!

З нагоди найтеплішого і найніжнішого свята - Дня матері - учні нашої школи підготували для своїх матусь щирі відеовітання з побажаннями добра, щастя та миру на нашій землі! Приємного перегляду)

15:30 14.05.2023

Так проходять наші уроки

У нашій школі заняття проходять цікаво і незвично. Так, сьогодні урок із української літератури для учнів 6-Б класу під відкритим небом провела ініціативна та творча вчителька-філологиня Людмила Михайлівна Булак. Креативно та невимушено, дружньо і атмосферно, а головне - так він набільше запам'ятається!

11:27 09.05.2023

Сезон екскурсій розпочато...

6 травня 2023 року запам'ятається учням 6-Б та 9-А класу надовго. Чотири різноманітні локації, десятки фото і відео... Чудова природа, дивовижна історія... Замок "Сент-Міклош", палац графів Шенборнів, бункер лінії Арпада, водоспад Шипіт. 

20:05 06.05.2023

Екскурсія до картинної галереї

Поєднати приємне з корисним - саме таким був меседж екскурсії учнів 8-А класу разом із класним керівником Оксаною Степанівною Рокосовик до Хустської картинної галереї. Там зараз проходить виставка неймовірних світлин місцевих фотопрофесіоналів Олександра Рокосовика та Володимира Татарського під назвою "Хуст та Хустщина" За своїм характером виставка благодійна і має на меті підтримати ЗСУ.

15:53 20.04.2023

Тиждень безпеки життєдіяльності

Із 17 по 21 квітня у нашій школі проходить тиждень безпеки життєдіяльності. У рамках його проведення сьогодні до учнів завітали рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст. Зустріч видалася надзвичайно цікавою, адже гості розповіли, як проводяться рятувальні операції, як застосовують у роботі ту чи іншу техніку або інветар. Наголосили на тому, що ніколи не можна брати до рук чи взагалі чіпати незнайомі предмети, особливо під час воєнного стану.

12:29 19.04.2023

Незвичайна зустріч

Про щирість і чесність, допомогу і небайдужість, про любов і відданість - це власне ті одвічні теми, які завжди актуальні і цікаві, особливо серед підлітків. І саме про це в аспекті духовності сьогодні говорили з учнями у нашій школі. Отці-францисканці о.Ігідій та о.Юстиніан із Тернополя провели для школярів духовні науки - реколекції. Розпочавши з молитви, легко, просто, доступно і дуже конструктивно пройшла розмова. Запитання-відповіді, поради і настанови - час пролетів непомітно. Але залишив по собі в дитячих душах теплу згадку про незвичайну зустріч. І головне - розуміння того, що Бог є любов, щирість, чесність і відданість.

13:31 15.03.2023

У нас гості!

У рамках відзначення 84-ї річниці Карпатської України до нашої школи – колиски незалежної держави  - завітали гості –члени скаутської організації «Пласт» із м.Ужгорода. Вчителька історії та керівниця Музею історії школи Олена Алексик провела для них цікаву екскурсію та розповіла про події, які відбувалися у нашій школі 84 роки тому і стали історичними не тільки для неї, а для всієї України.

12:23 15.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора