для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

Шкільне життя

Співпраця з кінотеатром

Наші діти - постійні глядачі місцевого кінотеатру "Тиса". Цього разу учні переглядали мільтфільм-фентезі "Мавка. Лісова пісня" .

15:40 14.03.2023

ЧАС КІНО, приурочений святкуванню Шевченківських днів

Вся Україна цими днями вшановує пам'ять Великого Кобзаря, українського Пророка Тараса Григоровича Шевченка. В особливий спосіб це роблять школярі разом зі своїми вчителями. Так, для учнів 5-Б класу нашої школи вчителька української мови та літератури Наталія Гандера провела час кіно, на якому діти переглянули український фільм «Тарас. Повернення» режисера Олександра Денисенка.

12:21 10.03.2023

Стежками Кобзаря

Голосом минувшини озвався сьогодні до наших школярів український Пророк, закликаючи своє славнозвісне, сьогодні неабияк актуальне «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає»!

15:14 08.03.2023

Співпраця з Корпусом Миру

У Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 1 імені Августина Волошина працюють висококваліфіковані вмотивовані вчителі англійської мови, які постійно прагнуть до самовдосконалення і одержимі прагненням добре вчити школярів і передати їм свої знання та досвід у вивченні англійської мови. Школа тісно співпрацює з Корпусом Миру США в Україні. Волонтери Корпусу Миру допомагають учителям школи у цей складний для України час.

12:01 08.03.2023

Вітаємо переможницю!

Людмила Цупанич – призерка ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

14:33 07.03.2023

"Що я знаю про Тараса Шевченка?"

Кожного року в нашій школі початок березня ми присвячуємо імені видатного Кобзаря і Пророка - Тараса Григоровича Шевченка. Не винятком став і цей. Учні 6-Б класу сьогодні надзвичайно цікаво та захоплююче провели час на нестандартному уроці української літератури у формі квесту "Що я знаю про Тараса Шевченка?" під керівництвом їхньої вчительки Людмили Булак.

13:59 07.03.2023

Корпус Миру США в Україні. Проект „Віртуальна співпраця” для українських учителів

Українські вчителі прагнуть професійно розвиватися та продовжують брати участь у різноманітних освітніх програмах з метою вдосконалення педагогічної майстерності. Учителі іноземної мови твердо вірять, що професійне партнерство з викладачем-партнером з Корпусу Миру США розширить їхні можливості та озброїть лідерськими навичками. З 20 лютого 2022 року іншомовна спільнота м. Хуста стала партнером проєкту Корпусу Миру США в Україні „Віртуальна співпраця". Проєкт реалізується за підтримки Посольства США в Україні та має на меті відновити партнерство у сфері викладання англійської мови, покращити методику викладання та навички розмовної англійської, сприяти опануванню технікам та методам віддаленого навчання. Ініціатором запрошення викладача-партнера з Корпусу Миру виступили вчителі англійської мови Хустської спеціалізованої школи №1 імені Августина Волошина. Викладач-партнер Лія Кларксон упродовж наступних 12 тижнів ділитиметься своїм досвідом віддаленого навчання з учителями англійської мови закладу й усіма, хто хоче вдосконалювати свої знання з мови та методики викладання предмета, що, звичайно, сприятиме підвищенню якості освіти та стане мотивуючим фактором як для вчителів, так і для учнів.

14:55 22.02.2023

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови започаткували у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Однак початок цьому святу дали трагічні події. 21 лютого 1952 року в Бангладеш (Східний Пакистан) влада жорстоко придушила мітингувальників, які протестували проти заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської мови.

14:35 21.02.2023

Уроки рідної мови

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня рідної мови учні 5-Б класу разом зі своєю вчителькою української мови та літератури Наталією Гандерою зіграли у мовознавчу гру «ЯК УКРАЇНСЬКИЙ СОЛОВЕЙКО СВІТОМ МАНДРУВАВ». Мета гри: розповісти про мовні зв’язки України та інших держав.

14:23 21.02.2023

З нагоди Міжнародного дня рідної мови

Учні 6-Б класу відсвяткували День рідної мови пізнавально та інформативно. Під час уроку української літератури (учитель Людмила Булак) вони дивились цікаве відео про мову, розгадували ребуси, складали фразеологізми, знаходили закінчення цікавих прислів'їв, заповнювали стіннівку, писали листи українській мові, складали сенкани про неї. Результат їхньої роботи порадував кожну команду, адже під час уроку цікаво й захопливо було всім.

13:32 21.02.2023