Шкільне життя

"Сходження на Еверест знань"

Сьогодні, щоправда 29 травня 1953 року, минає 70 років із того часу, коли новозеландець Едмунд Персиваль Хілларі і непалець Тенцинг Норгей стали першими у світі альпіністами, які піднялись на найвищу точку планети — гору Еверест висотою 8848 метри.

15:30 29.05.2023

Кольорові будні наших учнів

Перейнявши естафету від 5-Б класу (ініціатор - вчитель зарубіжної літератури Світлана Росоха), сьогодні заняття з улюбленими іграшками пройшло і для учнів 6-А класу (вчитель української мови та літератури Наталія Дан). Діти разом із учителями вирушили на шкільне подвір'я і влаштували собі невеличкий пікнік із цікавими історіями про свої іграшки.

13:53 29.05.2023

Допомога для ЗСУ

Четвер, 18 травня, відзначився для Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім.А.Волошина не тільки кольоровим святом вишиванки. Сьогодні наші вихованці передали волонтерам чимало продуктів харчування та засобів особистої гігієни, різноманітні смаколики, напої, свої малюнки, а також більше 4 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

13:15 18.05.2023

З Днем матері, рідненькі!

З нагоди найтеплішого і найніжнішого свята - Дня матері - учні нашої школи підготували для своїх матусь щирі відеовітання з побажаннями добра, щастя та миру на нашій землі! Приємного перегляду)

15:30 14.05.2023

Так проходять наші уроки

У нашій школі заняття проходять цікаво і незвично. Так, сьогодні урок із української літератури для учнів 6-Б класу під відкритим небом провела ініціативна та творча вчителька-філологиня Людмила Михайлівна Булак. Креативно та невимушено, дружньо і атмосферно, а головне - так він набільше запам'ятається!

11:27 09.05.2023

Сезон екскурсій розпочато...

6 травня 2023 року запам'ятається учням 6-Б та 9-А класу надовго. Чотири різноманітні локації, десятки фото і відео... Чудова природа, дивовижна історія... Замок "Сент-Міклош", палац графів Шенборнів, бункер лінії Арпада, водоспад Шипіт.

20:05 06.05.2023

Екскурсія до картинної галереї

Поєднати приємне з корисним - саме таким був меседж екскурсії учнів 8-А класу разом із класним керівником Оксаною Степанівною Рокосовик до Хустської картинної галереї. Там зараз проходить виставка неймовірних світлин місцевих фотопрофесіоналів Олександра Рокосовика та Володимира Татарського під назвою "Хуст та Хустщина" За своїм характером виставка благодійна і має на меті підтримати ЗСУ.

15:53 20.04.2023

Тиждень безпеки життєдіяльності

Із 17 по 21 квітня у нашій школі проходить тиждень безпеки життєдіяльності. У рамках його проведення сьогодні до учнів завітали рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст. Зустріч видалася надзвичайно цікавою, адже гості розповіли, як проводяться рятувальні операції, як застосовують у роботі ту чи іншу техніку або інветар. Наголосили на тому, що ніколи не можна брати до рук чи взагалі чіпати незнайомі предмети, особливо під час воєнного стану.

12:29 19.04.2023