A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

Шкільне життя

Дата: від до Скинути

Благодійна допомога

Благодійність у всі часи спонукала людину робити добрі справи. І вони – завжди на користь іншим. Особливо у час, коли всі і кожен живе у постійному стресі та напрузі. Саме у такі хвилини так важливо відчувати підтримку та знати, що про тебе дбають.

14:40 22.11.2022

Наші учні - учасники конкурсу імені Тараса Шевченка

Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учні нашої школи взяли участь у І етапі цього конкурсу. За результатами І етапу у ІІ етапі взяли участь учениця 7-А класу Біланинець Владислава (вчитель Довгій С.І.) та учениця 9-А класу Дорогій Ніколетта (вчитель Дан Н.В.). Дорогій Ніколетта посіла призове ІІІ-є місце.

11:58 14.11.2022

Пізнавальна подорож до Франції

Напевно, найкращим способом пізнати світ є подорожувати ним. Це – безцінний багаж, який найлегше нести з собою все життя, зігріваючись теплими спогадами про незабутню мандрівку.

10:11 11.11.2022

Місячник бібліотеки "В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи"

Протягом жовтня у Хустській СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина пройшов Всеукраїнський місячник на тему "В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи". Провела його бібліотекар школи Надія Неймет. Участь у місячнику взяли майже всі учні школи, проте особливо активними були школярі початкової ланки. 

11:24 28.10.2022

Осінній ярмарок - 2022

Сьогодні напрочуд сонячною і теплою погодою порадувала нас п’ятниця. Запашні останні золоті дні цьогорічного жовтня, тривожно зрошені звуками сирен, проводжають у минуле яскраві спогади минулого дня. Але від них на душі спокійно, адже саме сьогодні учні та їхні вчителі, а також усі шкільні працівники, ба навіть перехожі мали змогу побувати на справжньому аукціоні нечуваної смакоти. Адже нині у нашій школі пройшов благодійний ярмарок. Особливий він був не тільки тим, що всі хлопці та дівчата відчули себе справжніми продавцями та продавчинями, а також неабиякими завзятими покупцями. Особливий був тим, що всі кошти, вилучені з продажу їстівного краму, будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

09:58 22.10.2022

З Днем захисників та захисниць, Україно!

Війна – це завжди страшно. Це завжди сумно та боляче. Але ж і завжди мужньо та сміливо. Особливо коли мова йде про українців. Про українських військових. Саме вони – сьогодні приклад найпотужнішої, найсміливішої армії світу.

10:26 14.10.2022

Як ми святкували...

З нагоди Дня працівника освіти доброю традицією у нашій школі є проведення учнівського самоврядування, а також щирі учнівські привітання своїм учителям. Цей рік не став винятком. Дивіться, як це було...

16:09 02.10.2022

Перша неділя жовтня - День працівників освіти!

Учителю! Ім'я твоє викарбуване золотими літерами на тисячах дитячих доль. Адже ти - та пристань, звідки відпливають кораблі у найбільші життєві подорожі. Ти та фортеця, куди повертаються, щоб відновити сили, щоб прихилити голову на надійне плече. Ти - тихе сяйво над долею кожного без винятку.

14:55 01.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора