Дата: від до Скинути

Візит делегації лідерів учнівського самоврядування Шевченківського району міста Києва

28 квітня 2021 р. до нашої школи завітали гості - делегація лідерів учнівського самоврядування Шевченківського району міста Києва. В ході візиту члени гуртка «Юні екскурсоводи» під керівництвом Алексик О.Ю. розповіли про багату історію та цікаві факти із життя видатних людей нашої школи.

12:05 28.04.2021

«Підприємництво для школярів»

Повідомляємо про можливість для  учнів закладів загальної середньої освіти пройти курс «Підприємництво для школярів», розроблений міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» i студією онлайн-освіти EdEra.

10:00 25.03.2021

82-ї річниця проголошення державної незалежності Карпатської України

В рамках відзначення 82-ї річниці проголошення державної незалежності Карпатської України були проведені наступні заходи з використанням технологій дистанційного навчання (Gsuit Google Education, Padlet):

11:17 22.03.2021

Шевченківські дні

«Живе Кобзар у пам’яті народу,  Живуть його слова, і мрії, і думки.  Хоч зазнавав великі перешкоди,  Та спадщина його сягла віки»

17:39 11.03.2021

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим

З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей

17:15 26.02.2021