Міжнародний день рідної мови!

З нагоди Міжнародного дня рідної мови 18 лютого з учнями 5-их класів (учителі Дан Н.В., Довгій С.І.) було проведено різнопланові заходи:

12:03 22.02.2021

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

14:39 19.02.2021

Вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві

15-18 лютого 2015 року бої в Дебальцеві стали однією з ключових подій у протистоянні на Донбасі. У ньому взяли участь тисячі бійців та сотні одиниць техніки й артилерії з обох сторін. За даними Генштабу, за весь час оборони Дебальцівського виступу загинуло 136 та було поранено 331 військовослужбовців ЗСУ.

15:18 18.02.2021

Моя суперсила – безпека в Інтернеті!

Інтернет – потужна інформаційна сила сьогодення. З дітьми важливо завжди говорити про безпеку в Інтернеті, бо почувши інформацію, яка їх зацікавила, вони можуть її повторювати, нерозуміючи сенс. Зустрічаються і такі випадки, коли діти молодшого шкільного віку після того, як не отримали відповідь на своє питання від дорослої людини, починають шукати інформацію в Інтернеті. Тому потрібно наголошувати учням, що користуватися Інтернетом треба правильно, під наглядом батьків, дотримуючись усіх правил користування.

14:20 17.02.2021

STOP наркоманія!

Наркоманія – психічне захворювання людей, які не зуміли сказати «ні!». Це хворобливий потяг, при¬страсть до вживання наркотиків.

14:28 12.02.2021

Тиждень безпечного Інтернету

7 лютого кожного року в Україні відзначають День безпечного Інтернету завдяки ініціативі компанії «Microsoft Україна».

15:43 05.02.2021

Шкільний онлайн-конкурс "У пошуках талантів"

Ось і настало завершення новорічно-різдвяних свят, а це означає, що вже час оголосити результати нашого шкільного онлайн-конкурсу «У пошуках талантів!» переможці, якого визначалися за кількістю вподобань в різних номінаціях (ютуб канал школи)

11:23 27.01.2021