Шкільне життя

Уроки рідної мови

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня рідної мови учні 5-Б класу разом зі своєю вчителькою української мови та літератури Наталією Гандерою зіграли у мовознавчу гру «ЯК УКРАЇНСЬКИЙ СОЛОВЕЙКО СВІТОМ МАНДРУВАВ». Мета гри: розповісти про мовні зв’язки України та інших держав.

14:23 21.02.2023

З нагоди Міжнародного дня рідної мови

Учні 6-Б класу відсвяткували День рідної мови пізнавально та інформативно. Під час уроку української літератури (учитель Людмила Булак) вони дивились цікаве відео про мову, розгадували ребуси, складали фразеологізми, знаходили закінчення цікавих прислів'їв, заповнювали стіннівку, писали листи українській мові, складали сенкани про неї. Результат їхньої роботи порадував кожну команду, адже під час уроку цікаво й захопливо було всім.

13:32 21.02.2023

Я люблю українську

До Міжнародного дня рідної мови у нашій школі пройшов флешмоб «Я люблю українську». Учні середньої та старшої ланки підготували і читали поезію про солов’їну, згадуючи її словами відомих українських поетів.

12:14 21.02.2023

День святого Валентина у нашій школі

З нагоди Дня св.Валентина у нашій школі протягом 14 та 15 лютого проходила акція "Пошта кохання". Всі бажаючі мали змогу написати листа тим, хто їм подобається, кинути його до скриньки, а вже звідти валентинка була доставлена до свого адресанта.  Школярі активно заповнювали цю скриньку, зізнавалися в коханні та писали безліч приємних компліментів. Листи отримали не тільки учні. Серед симпатій - і вчителі школи. Навчальний заклад у ці дні зустрів своїх вихованців гірляндами із сердечок, тематичним стендом та сердечками-квітами, що робило свято ще атмосфернішим, а настрій піднесеним та веселим.

15:37 15.02.2023

Пишаємося нашими вихованцями!

З метою виявлення обдарованої молоді та пошуку талановитих та здібних учнів наприкінці минулого року стартував ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості. Учні мали змогу проявити свої можливості, чітко розкрити своє бачення і життєву позицію, а також вкотре довести, що наші школярі – найкращі.

12:57 06.02.2023

Тепла зустріч із незвичайною гостею

Шкільний четвер став для нашої школи багатим на щирі емоції та цікаві розмови. Адже до нашого навчального закладу завітала його колишня учениця, випускниця 1983 року Вікторія Бородач.

14:11 02.02.2023

Успіхи наших колег!

Нещодавно Український державний центр НПВКТУМ у партнерстві з Педагогічним музеєм України реалізував Всеукраїнський дослідницький проєкт «Шкільне музейництво у біографіях і фактах».

12:58 24.01.2023

Про підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН у 2022-2023 н.р.

На виконання наказу управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради №158 від 25.11.2022р. ,,Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2022-2023 навчальному році”, з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації з 21 по 23 грудня 2022 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Хустської міської ради проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

12:37 10.01.2023

День хустки у нашій школі

7 грудня - Всесвітній день української хустки. Започатковане це свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

14:32 07.12.2022